Vaše Hodnotenia

F R A N T I Š E K: Omán - Fanar Hotel Residence*****, 2018

....Mal som úplne inú predstavu o „arabárni“, ale moje predstavy sa vôbec nenaplnili. Navštívili sme krajinu, ktorá je ako z inej planéty, všade čisto, pokoj, pohoda, slušnosť. Krajina, ktorá bola koncom 70-tych rokov na úrovni stredoveku, nás predbehla aspoň o dvadsať rokov. Podľa záchoda poznáš kultúru národa. Ak by na toalete spadla na zem zmrzlina, kľudne sa dá po zdvihnutí zjesť, tak tam bolo čisto. Cesty ako sklo, ľudia usmievaví, ochotní, úslužní. Hanbil som sa, keď som navštívil toaletu na letisku v Bratislave. Fuj, hnus, smrad.
Cestou na pláž nás pozdravilo šesť ľudí: dobrý deň, ahoj, ako sa máš. Jednoducho neuveriteľné. Tých, ktorí zdravili po americky, ani nepočítam. Strava – rôzne kuchyne, indická, marocká, turecká, absolútny dostatok a výber.
Absolvovali sme výlety po krajne, do mesta, trhy, dokonca aj rybačku. More krištáľovo čisté 28st. Vzduchu 30st., žiadna spara, lebo vlhkosť bola okolo 38 %. Určite sa sem vrátime....


Z U Z A N A: Turecko - Side, hotel Alva Donna Beach Resort*****, 2018

Radi by sme Vám vyjadrili naše poďakovanie za veľmi dobré odporúčanie na dovolenku v Turecku.
Resort Alva Donna Beach splnil všetky naše očakávania. Vašu cestovnú kanceláriu budeme radi odporúčať našim priateľom a známym.
Ďakujeme a prajeme veľa úspechov.


E V A: Turecko - Side, hotel Side Star Resort*****, 2018

Turecko - Side, hotel Side Star Resort*****
Tak sme vrátení z dovolenky. Oddýchnutí a spokojní. Chcem Vám pekne poďakovať za odporučenie a vybavenie.
Hotel bol výborný, úplne super, všetky služby boli na jednotku. Fakt sa veľmi snažia, aby mali dostatok klientov. Vrele ho môžete odporúčať.
Pláž 200m, to bolo tiež výborné, príjemná prechádzka. Snáď v porovnaní s výborným hotelom bola taká trocha neútulná, susedila s takými typickými tureckými ošarpanými prístreškami, ale inak v pohode.
Aj čo sa týka služieb delegáta, všetko bolo k spokojnosti.
Ešte raz ďakujeme a pozdravujem.


Ľ U B I C A: Chorvátsko - Makarska, hotel Palma***+, 2018

Chorvátsko - Makarska, hotel Palma***+
Ubytovanie :
Veľmi príjemný hotel, situovaný síce v zastavanej časti, avšak veľmi pokojnej a tichej vzdialenej od pláže cca 5 min. peši. Izba pomerne priestranná, s klimatizáciou, príjemne zariadená, veľmi čisto. Každý deň výmena uterákov, predložiek, vysypané odpadkové koše.
Personál ochotný a milý.
Strava :
Polpenzia. Porcie dostatočne veľké, jedlo chutné. Obrovské plus dávam raňajkám, nakoľko ja raňajky považujem za najdôležitejšie jedlo dňa. Ponuka bola skutočne bohatá, každý si našiel to svoje - na výber boli párky, salámy, klobásy, opekaná slanina, vajíčka na tvrdo aj miešané, paštéty, cereálie, pre mňa osobne boli TOP syrové nátierky (syr typu žervé) + rajčiny, paprika, uhorky a ovocie - melón, nektarinky, slivky, banány, jablká.
Pláže :
Ach jaj - preplnené, deka na deke, hlava na hlave. Chorváti nestíhajú. Boli sme ubytovaní v blízkposti pláže Donja Luka, kto má rád menej ľudí, viac tieňa oplatí sa prejsť viac smerom na západ k pláži s borovicovým lesíkom - Buba Beach, tam sme chodili najviac, prípadne na Cvitačku. Smerom na Tučepi je hneď za prístavom krásna pláž Port Deep Beach. Oplatí sa zájsť si tam pozrieť nádherný západ slnka. No a inak klasika, rybí trh super, stánkov a krčmičiek dostatok. Odporúčam aj návštevu reštaurácie. Nejedzte makrely, špecialita - grilovaná orada je nebíčko v papuľke. Všetkých ubezpečujem, že chutí rovnako dobre aj na pláži za 75 kuna (jedna porcia - ale však čo, sme na dovolenke, aj v pekle sú občas hody), v meste za ňu dáte najmenej 100 kuna. A skvelá zmrzlina - čokoládová a malinová s bielou čokoládou - fakt úžasná.
Celkové hodnotenie : Spokojnosť, príjemná dovolenka, oddýchli sme si.


M A R T I N: Chorvátsko - Gradac, hotel Labineca***, 2018

Chorvátsko - Gradac, hotel Labineca***: všetko bolo na poriadku. Zohľadňujem pomer dobrá cena za slušné ubytko + služby a pekné miesto. Odporučím aj ďalším.


J A R M I L A: Taliansko - Gargnano (Lago di Garda), hotel Meadnro***, 2018

Taliansko - Gargnano, (Lago di Garda) hotel Meandro***
Bolo super.
Strava a všetky služby boli úžasné. Čašníci milí, všetci ústretoví, určite by som hotel odporučila každému. Ani jedno jedlo nebolo zlé, každý deň sme si vyberali z troch jedál a mali sme 5 chodov, to sa ani nedalo zjesť, tak som si jedno predjedlo zvyčajne ani nedala.
Z hotela to je cca 3-5 min na pláž. Z mestečka chodili lode, čo bola výhoda, keďže sme chodili na turistiku. 3 dni sme vlastne boli mimo Gargano. Je tam čo pozerať.
Troška kritiky znesie izba:
izba bola podla mňa klasická, s klímou, boli tam fľaky po zabitých komároch, a pre troch trocha malá, ale s tým sa musí počítať, keď sme mali dvojlôžkovú izbu s prístelkou. Ale ráno sme vstali a hneď po raňajkách sme odišli a na izbu sme sa vrátili každý deň po 19.00 hod, išli na večeru a spať sme chodili vždy po 22.00 hod a to je úplne jedno, aká tá izba je veľká, hlavne, že klíma fungovala.
Takže mi sme si to užili. Ďakujeme.


D O M I N I K A: Egypt - Hrghada, hotel Carribean World Soma Bay*****, 2018

Egypt - Hrghada, hotel Carribean World Soma Bay:
naša prvá dovolenka v Egypte dopadla výborne :)
Hotel - krásny, veľký, čistý
Pláž - takisto čistá, veľká, more super, no žiadny podmorský svet (ten sme mali na výlete)
Jedlo - na výber bolo, hladní sme neboli
Personál - veľmi ochotný, milý
Počasie na 1* :-D
Bezpečnosť
Celkovo hotel odporúčam.

Ďakujeme veľmi pekne :)


Ľ U B I C A: Španielsko - Malorka, hotel Mariant***, 2018

Španielsko - Malorka, hotel Mariant: dovolenka bola výborná, more úžasné, čisté, teplé, pláže verejné, viac ľudí, ale to je Španielsko. Poloha hotela Mariant výborná, blízko na obidve pláže, hotel bol v kategórii 3 hviezdy, tomu aj zodpovedal, izby čisté, pekné, strava menší výber, ale výborná, jediné negatívum veeeeľa Čechov, arogantných. Sebavedomí, drzí, predbiehajú sa pri bare,...kazí to dojem z hotela, aj z dovolenky, inak ok, kto nemusí takýchto hostí, hotel neodporúčam, inak Moraváci ok,musím si na to dávať pozor pri výbere hotela,ďakujeme


K A T A R Í N A: Grécko - Zakynthos, hotel Sentido Alexandra Beach*****, 2018

Grécko - Zakynthos, hotel Sentido Alexandra Beach: dovolenka na Zakynthose nesklamala, tak ako aj iné grécke ostrovy ktoré sme navštívili považujem za najlepšie dovolenky.
Tu sme boli maximálne spokojné úplne zo všetkým od delegáta, hotel, strava, krásny výhľad a čisté more...určite by som odporučila.
Ďakujem :-)


J O Z E F: Španielsko - Malorka, hotel Club Calimare Es Talaial***, 2018

Španielsko - Malorka, hotel Club Calimare Es Talaial: s dovolenkou sme boli spokojní. Hotel skromnejší, ale postačoval - také 3 hviezdy ako aj má. Izby priestranné, aj keď miestami by si už pýtali rekonštrukciu, čistota v poriadku. Strava - taký priemer. Delegáta sme nepotrebovali, tak sme ho ani nevyužili. More blízko - malá, ale pekná verejná pláž. Mestečko Cala D´or a prístav boli večer veľmi pekné.
Celkovo sme boli spokojní. To čo sme čakali sa naplnilo.
Ďakujeme za vaše služby využijeme ich aj nabudúce


M I R O S L A V: Turecko - Alanya, hotel My Home Rasort*****, 2018

Hotel My Home Resort, Alanya - Avsallar, Turecko: vzhľadom na to, že hotel nebol pre nás žiadnou novinkou (boli sme v ňom už asi 9x za posledných asi 15 rokov). Radi sme sa sem vždy vracali a tešili sa. Žiaľ stratégia majiteľov zameraná na rozšírenie kapacít (kúpa vedľajšieho hotela) podľa mňa ubrala z kvality hotela (už by bolo skôr nutné investovať do údržby a renovácie). Služby , strava, personál a atmosféra však na štandardne vysokej úrovni, Žial hotel sa za posledné roky rapídne zmenil (zameranie zo západnej klientely na ruskú) nás utvrdil v rozhodnutí pohľadať niečo nové. Ak to nebude všade rovnaké po tejto stránke.
Inak pláž asi najkrajšia v oblasti Antalia-Alanya možno v celom Turecku...za tou nám bude asi ľúto.


P E T E R: Grécko - Rhodos, hotel Lindos Princess****, 2018

Hotel Lindos Princess na Rhodose: služby, letovisko, delegáti – spokojnosť. Na pláži nám vadil štrkový vstup do mora a more bolo už pár metrov od pláže hlboké, lehátka pri mori už mali niečo odslúžené. Manželke vadil hluk aj v neskorých večerných hodinách, ale nebolo to nič hrozné. Mne prekážal suchý vietor z vnútrozemia. Vietor by mohol byt, ale boli sme na pobreží a morský vzduch som cítil len na mori. Malo to zase tú výhodu, že tam neboli žiadne vlny a more bolo pokojné, vždy sa v ňom dalo kúpať.
Na výlete sme boli len v Lindose – to bolo maximum, čo naše deti mohli zvládnuť, mrnčali už po pár minútach v meste. Pre deti bol vrchol dovolenky cesta na somároch na akropolu.
Celkovo sme boli s dovolenkou spokojní a deti by sa tam hneď vrátili.
Ďakujeme za peknú dovolenku!


S T A N I S L A V A: Taliansko- Capri a Vezuv za výkend, 2018

V júni som absolvovala poznávací zájazd Dolomitská cesta s ck Satur.
Doprava autokar : spokojnosť.
Ubytovanie v hotelíkoch , skôr penziónoch - štandardné. Čisté, ale bez fénu a sprchového gélu, či šampónu v jednom prípade. Je fakt, že už dávno si nenosím toaletné potreby tohto druhu, teraz sme si ich museli kúpiť.
Náplň zájazdu : Dolomity z vyhliadkových plošín sme nevideli, počasie v horách bolo príšerné. Dážď a hmla. To najkrajšie z Dolomitov zostalo ukryté .Cortina d´Ampezzo bola opustená, smutná, vidno, že slúži viac na zimné športy a letné prázdniny s cykloturistikou ešte nezačali.
Náš sprievodca aj so šoférom operatívne zmenili program, išli sme do Bolzana pozrieť Otziho a katedrálu, dal sa absolvovať aj peší vyhliadkový okruh nad mestom - veľmi pekný.
Lago di Garda a výstup na Monte Baldo bolo krásne, videli sme mestečko Malcezine , blízky vodopád a botanickú záhradu a ešte mesto Riva di Garda. Pekný zážitok.
Posledný deň sme chceli stráviť v Dolomitoch na náhradnom programe, ale šoférovi to nevyšlo vzhľadom na pauzy, ktoré musí dodržovať. Náhradný program Insbruck.
Celkový dojem : výlet slúži ako rýchle zoznámenie s krajinou, treba si vybrať, čo človeka zaujme a vrátiť sa.


M A R T I N A: Turecko- Side, Aydinbey Kings Palace *****, 2018

Turecko- Side, Aydinbey Kings Palace ***** : s dovolenkou sme boli veľmi spokojní. Hotel naozaj skvelý, služby super, strava úžasná, pláž parádna (veľa piesku ???? ), nie je čo vytknúť. Kľudne by som šla aj budúci rok do toho istého hotela.
Akurát nás prekvapilo že na izbe sme mali 3 postele a 1 prísteľku – ale nakoniec vraj aby sme mali 4 postele musíme mat rodinnú izbu, čo je možno ponaučenie na bud. rok.
Tepla sme mali dosť aj tekutín ???? takže spokojnosť.

Delegátku nemôžem hodnotiť pretože sme ju videli len pri príchode v autobuse asi 1 min ????


T O M Á Š: Grécko - Olympská riviéra, Grand Platon**** , 2018

Grécko - Olympská riviéra, Grand Platon: dovolenka bola vynikajúca hotel, veľmi čistý a delegátka bola veľmi ochotná a vedela všetko, čo bolo treba. Hodnotím vynikajúco.


L E N K A: Španielsko- Roquetas de Mar, Zoraida Park****, 2018

Španielsko- Roquetas de Mar, Zoraida Park: všetko bolo super.
Ubytovanie, strava, služby, delegátka všetko bolo na veľmi vysokej úrovni.
Jediné negatívum bolo studené more ale to nedokáže nik ovplyvniť.

Ďakujeme veľmi pekne za pomoc s výberom.


Z U Z A N A: To najlepšie z Namíbie, 2017

V Namíbii sa mi veľmi páčilo:
Namíbia bola časťou Južnej Afriky do r.1990, kedy sa osamostatnila a dnes sa tam veľa Juhoafričanov sťahuje, lebo v JAR je to stále nebezpečné. V Namíbii investujú peniaze a zakladajú farmy... bola to kedysi nemecká kolónia a vidieť to na čistote...obchody plné tovaru a ceny ako v Európe, ľudia veľmi milí.
Krajina je fotogenická - chodí tam veľa profesionálov - fotografov a fotia hlavne piesočné duny a krajinu - je tam všetko - od zelene - hôr, saván, cez púšť a mesačnú krajinu až po morské pobrežie.
Veľmi zaujímavé farebné kontrasty, veľmi čisto, bezpečne , také malé africké Švajčiarsko. Safari bolo z celého programu najslabšie.


Ľ U D O V Í T: Kuba - Varadero, Sol Palmeras****, 2016

S manželkou sme sa šťastne vrátili z dovolenky na Kube a chceli sme Vám ešte raz veľmi poďakovať za Vašu ochotu a pomoc pri hľadaní destinácie na našu svadobnú cestu. Sme nadmieru spokojní, jediná ťažkosť bola vrátiť sa z tak krásneho miesta po týždni späť :)
Cesta aj prestup v Kolíne prebehli bez problémov. Rezort Sol Palmeras bol skvelý, vrelo odporúčame všetkým ďalším záujemcom. Náš bungalov mal poschodie, dve spálne a tri televízie takže o mieste sme rozhodne núdzu nemali :) Pekne udržiavaný, v krásnom prostredí, hotelové služby na jednotku, na jedle sme si pochutili, bolo naozaj z čoho vyberať a pláž, tá nemala chybu! Užili sme si aj výlet do Havany a katamaranom na ostrov Cayo Blanco. Celkovo hodnotíme na výbornú, sme veľmi radi, že nás kamaráti odporučili na Vás, máme pocit, že táto dovolenka ani nemohla byť lepšia.
Keby ste potrebovali nejaké informácie k priebehu dovolenky a službám v rezorte, sme k dispozícii. Ďakujeme za všetko a budeme ďalej šíriť dobré meno :)


P A V O L: Kanárske ostrovy - Gran Canaria, Dunas Suites Villas&Resort****, 2016

Chcem Vám touto cestou poďakovať za veľmi peknú dovolenku v Dunas Suites Villas & Resort. Všetko fungovalo perfektne a máme pekný zážitok. Zostávame spokojnými klientami a dúfame, že zas niečo nabudúce.


K A T A R Í N A: Chorvátsko, Makarska, Hotel Palma***, 2016

Hodnotenie:
Hotel Palma sa nachádza v dobrej lokalite - blízko do centra a na pláž....pláž neskutočne preplnená, more krásne čisté, prostredie úžasné.
Hotel a strava - priemerné...zodpovedá cene.
Jediné negatívne je, že sme zaplatili príplatok za výhľad na more, ktoré sme nevideli, pretože vo výhľade tomu bráni ďalší hotel.....takže zbytočný poplatok.

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. ...
  7. 7
SLOVKURORT - všetky práva vyhradené