Vaše Hodnotenia

Z U Z A N A: To najlepšie z Namíbie, 2017

V Namíbii sa mi veľmi páčilo:
Namíbia bola časťou Južnej Afriky do r.1990, kedy sa osamostatnila a dnes sa tam veľa Juhoafričanov sťahuje, lebo v JAR je to stále nebezpečné. V Namíbii investujú peniaze a zakladajú farmy... bola to kedysi nemecká kolónia a vidieť to na čistote...obchody plné tovaru a ceny ako v Európe, ľudia veľmi milí.
Krajina je fotogenická - chodí tam veľa profesionálov - fotografov a fotia hlavne piesočné duny a krajinu - je tam všetko - od zelene - hôr, saván, cez púšť a mesačnú krajinu až po morské pobrežie.
Veľmi zaujímavé farebné kontrasty, veľmi čisto, bezpečne , také malé africké Švajčiarsko. Safari bolo z celého programu najslabšie.


Ľ U D O V Í T: Kuba - Varadero, Sol Palmeras****, 2016

S manželkou sme sa šťastne vrátili z dovolenky na Kube a chceli sme Vám ešte raz veľmi poďakovať za Vašu ochotu a pomoc pri hľadaní destinácie na našu svadobnú cestu. Sme nadmieru spokojní, jediná ťažkosť bola vrátiť sa z tak krásneho miesta po týždni späť :)
Cesta aj prestup v Kolíne prebehli bez problémov. Rezort Sol Palmeras bol skvelý, vrelo odporúčame všetkým ďalším záujemcom. Náš bungalov mal poschodie, dve spálne a tri televízie takže o mieste sme rozhodne núdzu nemali :) Pekne udržiavaný, v krásnom prostredí, hotelové služby na jednotku, na jedle sme si pochutili, bolo naozaj z čoho vyberať a pláž, tá nemala chybu! Užili sme si aj výlet do Havany a katamaranom na ostrov Cayo Blanco. Celkovo hodnotíme na výbornú, sme veľmi radi, že nás kamaráti odporučili na Vás, máme pocit, že táto dovolenka ani nemohla byť lepšia.
Keby ste potrebovali nejaké informácie k priebehu dovolenky a službám v rezorte, sme k dispozícii. Ďakujeme za všetko a budeme ďalej šíriť dobré meno :)


P A V O L: Kanárske ostrovy - Gran Canaria, Dunas Suites Villas&Resort****, 2016

Chcem Vám touto cestou poďakovať za veľmi peknú dovolenku v Dunas Suites Villas & Resort. Všetko fungovalo perfektne a máme pekný zážitok. Zostávame spokojnými klientami a dúfame, že zas niečo nabudúce.


K A T A R Í N A: Chorvátsko, Makarska, Hotel Palma***, 2016

Hodnotenie:
Hotel Palma sa nachádza v dobrej lokalite - blízko do centra a na pláž....pláž neskutočne preplnená, more krásne čisté, prostredie úžasné.
Hotel a strava - priemerné...zodpovedá cene.
Jediné negatívne je, že sme zaplatili príplatok za výhľad na more, ktoré sme nevideli, pretože vo výhľade tomu bráni ďalší hotel.....takže zbytočný poplatok.


F R A N T I Š E K: Španielsko - ostrov Malorka, Playa de Plama, Hotel JAVA****,2016

Hodnotenie:
Konštatujem, že Hechter nesklamal a postaral sa tak ako som očakával..V podstate sme boli spokoíi. Služby hotela na štandartnej urovni, i keď som musel reklamovať izbu....docestovali sme skoro nad ranom o 02 30 a tak sme padli do postele. Ráno sme zhodnotili stav a konštatovali , že nas dali do kutice s výhĺadom na stenu a jeden cikas.....“plynulou španielčinou“ sme reklamovali izbu a bolo nám vyhovené ...presťahovali nás na 5 poschodie s výhladom na more....a hotelový bazénik! ...na Cypre takýto vyhľad stoji aj 200€.......Pochodili sme cely ostrov...Formentor, Luuc, Inku, Palmu, Polenca, Soller, Alcudia....Krajna je to prekrásna, hlavne okolo hor a v tých úrodných údoliach, skoro ako na Cypre....Strava štandardna, nič ohromujúce, dostatok. Nápoje pri večeri za úhradu...obedy nevarili. More ma v podstate sklamalo.....s Cyprom neporovnateľné, ráno celkom pokojne relativne čiste, poobede vlny, vlnky a museli ste prejsť cez smrdutú stoku, tak som to nazval ,a potom relativne ciste,ale nie prihladne cca 26 st...Tu som pochopil.preco vyberaju tzv.ECO dan pri prichode...aby mohli postavit cisticky, lebo pocitam , ze vsetko islo do mora...fuj.....v BG bolo cistejsie....Na severe bolo more ciste ale pre nas dost chladne...23-24. Boli sme na vychýrenej plazi Formentor...vyhlasenej UNESCOm a neviem co...milion ludi studena voda., ihlicky z pinioveho lesika nas pichali do zadku.. bal som sa vystret nohy, aby som susedovi nevyrazil hamburger z ruky....Zarazili ma ceny slnečnikov a lehatiek na nasej plazi....našuchorený rákos s lehátkom 15€, kde sa dali schovat iba nohy....normálny slnečnik s dvoma lezadlami 24,95€ na jeden den samozrejme..to sa mi fakt zdalo dost.....este ze hotel bol blizo plaze. V podstate sme boli spokoni, bolo teplo, slnecno, mal som vypnuty telefom, cisto, spanieli usmievavi....ak by som to mal strucne zhodnotit, tak asi sa vratim do BG, alebo ze by BALI,....tam bude urcite to co hladam, lenze co ked sa tam tak dlho leti a na 11 dni sa to neoplati.....


M A T Ú Š: Bulharsko - Primorsko, Hotel Odyseus***, 2016

Hodnotenie:
So všetkým sme boli maximálne spokojní.
Keďže to bolo dohodnuté na poslednú chviľu, na konci augusta a ešte to bolo veľmi zaujimavé cenovo tak sme od zájazdu čakali všeličo. Boli sme ale veľmi milo prekvapení, ako to celé veľmi dobre dopadlo.
Ubytovanie bolo v apartmánovom dome tak strava sa nedala predom zabezpečit nejakou penziou.
Všetko ale vynahradili veľmi dobré reštaurácie po celom pobreži a výhĽad priamo na more :)


M I C H A L: Nórsko - poznávací zájazd, 2016

Hodnotenie:
spokojný ( známka 2 ) - počasie výborné, jedlo a kuchári tiež, ako manželia by sme skôr uvítali samostatnú izbu, ale ani na tej štvorke chatke to nebolo zlé, hlavný sprievodca - horšie - informovanosť dobrá, ale málo času (20 min.) na prechádzku po hrádzi Sima a potom zbytočne dlhá zastávka pri vodopáde, skrátenie tej 5-6 hod. túry na Bessegen - len traja sme dosiahli vrchol no museli sme sa veľmi plašiť, vynechanie mestečka Koge, aj keď väčšina bola za, lebo chceli stihnúť skorší trajekt, ktorý ani nešiel a sprosté vtipy s vulgarizmami. Aj keď sa opýtal dám či môže a dámy mlčali - vôbec sa to nehodilo. Sprievodcu sme odniesli domov a potom neskoro prišli do RK okolo pol 6. a práve nám ušiel rýchlik.


K A T A R Í N A: Taliansko - Sardínia, Hotel Calaserena Village****, 2016

Hodnotenie:
dobré, veľa ľudí pri stole v reštaurácii, na 3 ľudí len dve lehátka v cene, lehátka pri bazéne by mohli mať podložky, uteráky na pláž neboli v cene... platiť sa museli zvlášť, pitná voda by mala byt k dispozícii 24 hod a nie len v určený čas.


M A R T I N: Slovensko - Vyhne, Hotel SITNO ****,2016

Hotel na veľmi slušnej úrovni, aktivity pre deti počas celého dňa, príjemné prostredie. Počas pobytu nie je treba ani opustiť areál hotela, stále je s deťmi kam ísť a čo robiť. Sem sa istotne ešte vrátime


M I C H A L: Egypt - Marsa Alam, Hotel THREE CORNERS FAYROUZ****,2016

Na dovolenke bolo všetko v poriadku. Splnilo to naše očakávania ohľadom málo návštevníkov a nádherného mora s možnosťou potápania. Služby boli na super úrovni. Dozvedeli sme sa že je to jeden z naj hotelov čo sa týka služieb.
Povedal by som, že to bola prvá dovolenka na mieste na ktoré rozmýšľame sa ešte niekedy vrátiť.

Ďakujem


S T A N I S L A V A: Islandský pozdrav (poznávací zájazd), 2016

Máj 2016 - Satur - Island : dobre pripravený program, zaujímavé, dobré vidieť.
Ubytovanie v hoteli na veľmi dobrej úrovni, v rámci programu by ale mala cestovka vyriešiť stravovanie , celé dni bagety v rýchlom občerstvení nie je to pravé orechové a večere skoro o 23.00 hod nie sú vhodné / vtedy sme sa vracali do hotela/. Doporučte svojim klientom, aby sa pripravili na bezhotovostné platby kdekoľvek, aj za magnetku. Je to veľmi pohodlné, ale ak má klient spoplatnené platby kartou, sporiteľňa si ich stiahne a platíte ako murovatí. Hotovosť sa dá získať priamo na letisku. Strava je podstatne drahšia ako u nás. Najobyčajnejší obed najmenej 20Eur. Dá sa kúpiť aj miestna polievka podobná boršču- naberáte si sami, je hustá a s chlebom zasýti. Býva aj v niektorých bufetoch vo veľkých keramických hrncoch. Sprievodcovia boli štyria, lebo sme sa na ostrov vyrojili ako Hujerovci- plné lietadlo slovenských turistov, boli šikovní - spokojnosť.


D A N I E L: Chorvátsko - Primošten, hotel ZORA ***,2016

Dobrý deň,
Chcem sa vám ešte raz poďakovať zo promptnú reakciu a výbornú spoluprácu.
Dovolenka bola super. Miesto, mesto ako aj pláže boli úžasné. Hotel, bohužiaľ trocha zaostal za fotografiami. Hlavne ten vonkajší bazén. Je vidieť že zub času sa podpísal nielen pod samotný stav bazéna.
Ak by sme v budúcnosti volili hotel Zora, tak určite do prerobenej časti.
Čo sa týka stravy bol super pre dospelých. Pre deti to už bolo o niečo horšie. V tomto smere bol hotel Pinia, Petrčane lepší.
Avšak samotná lokalita, pláže, vonkajšie služby atď kompenzovali všetky nedostatky.


J Á N: Okruh Škandináviou (poznávací zájazd), 2016

Dobrý deň. Tento rok sme s CK TURANCAR absolvovali okruh Škandináviou. Vidieť, že si dali záležat na výbere hotelov, ktoré boli na dobrej úrovni. Program zájazdu nam ukázal veľa a najmä podstatných veci. Sprievodca p. M. Kováč mal veĺké vedomosti a prehĺad a snahu ukázat nám čo najviac. Boli sme spokojní a to je podstatné.


E L E N A: Kapverdské ostrovy - Boa Vista, Clubhotel Riu Karamboa*****, 2016

Hotel ako aj služby, strava boli na požadovanej úrovni – danej lokalite, pláž čistá a upravovaná / len skoré obsadzovanie lehátok na pláži by bolo potrebné upraviť / prípadne za poplatok, alebo rezerváciu, alebo zabezpečiť dostatočný počet lehátok pre ubytovaných klientov/ letovisko taktiež zodpovedajúce danému regiónu. Delegát čakal na letisku ako pri prílete aj odlete. V podstate hodnotenie dobré.


E V A: Bulharsko - Primorsko, Hotel Belvedere***, 2016

Primorsko Bulharsko, hotel Belvedere 3*, mne sa páčilo viac ako v 5*, hotel blizko mora a centra tak ako pisali, bolo kam chodiť, nemuseli sme sediet na programoch, izby malé, klasicky štandard, všetko čo potrebuješ okrem fénu, izba nemá klimatizáciu, strava tiež veĺmi dobrá, slabši výber ale to zodpovedá kategórii hotela, veľmi málo slaná, k večeri neboli žiadne nápoje, museli sa kupovat, bolo tam dosť detí čo by asi každému nevyhovovalo, nerobili hluk že by rušili, čo rušilo viac... bola hudba z reštaurácie oproti hotela cca do 23.30 každý deń miestna hudba. Pláž krásna s jemným pieskom, vynikajúci vstup do mora pre každého, voda teplá, my sme chodili na severnú, 1 slnečník na izbu v cene lehátko 5 leva, parádne vlny, delegátka ok, boli sme iba na uvítacom sedeni, na výlete v Sozopole sme naskakovali na loď lebo sme mali dlhú prehliadku mesta s českou delegátkou. Vhodné pre rodiny s deťmi lebo tie majú all inclusive. Celkové hodnotenie veľmi dobré, pekné mestečko, služby, strava tiež pre normálnych ľudí nie nejakých rozpískanych ktorí sa na všetko stažujú, naš zájazd bol uspokojujúci, ja sa do Bulharska rada vrátim


E M Í L I A: Egypt - Sharm El Sheikh, THE GRAND HOTEL*****, 2016

Môj osobný názor na dovolenku...Bolo mi tam skvele, nič mi nechýbalo, personál veľmi milý, strava chutná ubytovanie čisté a pekné. Myslím že sa tam určite vrátim. Bola som veľmi spokojná.


M A R T I N: Egypt - Hurghada, Makadi Bay, Grand Hotel Makadi*****, 2016

Asi v polovici júna som bol na dovolenke s priateľkou v Egypte. Mali sme sa vynikajúco. Obidvaja sme boli nadmieru spokojní, predovšetkým s morom a podmorským životom. Šnorchlovať sme chodili takmer každý deň, pretože sme boli nadšení z farebnosti koralov a rybičiek. Ako všetci dovolenkári, aj my sme využívali na vstup do mora mólo, ktoré bolo hneď pri hoteli. Len sme skočili do vody a hneď sme boli obklopení morskými tvormi :), Keď sme chceli len tak ležať vo vode, tak sme išli na pláž pred hotel Sunwing kde bol pozvoľný vstup do mora.
Čo sa týka hotela a izby, nemali sme s ničím problém. Všetko bolo pekné a aj služby boli v poriadku. Jedinú výhradu sme mali na jedlo. Výber bol menší ako v iných krajinách, no určite sme nehladovali. Chýbalo nám viac ovocia.

Každopádne, Egypt môžem len odporučiť. Nemali sme ani len pocit nebezpečia alebo niečoho podobného.


M A R T I N: Chorvátsko - Tučepi, hotel ALGA****, 2016

Pláž 9/10, Hotel 4/10 - Ráno o 8°° vysávanie na chodbe + klopanie na dvere či môžu ísť upratať, na večeri sa platili nápoje (250€ pre 2 osoby na noc a platiť si nápoje? ). Jedlo bolo priemerné. Výhľad nebol na more, ale na reštauráciu kde ráno zapálili gril a nedalo sa vetrať. Personál bol ochotný. Ale nešli sme tam kvôli hotelu. Ďakujeme za ochotu z Vašej strany nájsť nám ubytovanie zo dňa na deň.


S O Ň A: Taliansko - Lignano Sabbiadoro, Apartmány Puerto do Sol***, 2016

Boli sme veľmi spokojné, výborné ubytovanie, blízko k moru, obchodu, trochu ďalej od pešej zóny v centre, kľudnejšia časť. Treba byť pripravený na to, že dlhšie trvá ubytovať sa, agentúra je ďalej od ubytovania, treba počkať na odvoz a môže to trvať pár hodín. V agentúre pracuje Slovenka. Inak všetko v absolútnom poriadku, rada sa vrátim.


M A R T I N A: Grécko - Rhodos, Lindos Princess****+, 2016

dovolenka od 26.7. do 2.8.2016, hotel super, výborné služby, strava výborná, delegát ústretový. Spokojnosť. Boli sme tam už 3x.

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
SLOVKURORT - všetky práva vyhradené